Köpek Maması

08.03.2017

988 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Fırsat Hakkında

Köpek Maması

105 TL

99 TL

Toplam İndirim Oranı : % 5

İlan Açıklaması

Spread the love

Kış ayları ve soğuk herkesi etkiliyor… Ancak soğuk havalardan en çok sevimli dostlarımız etkileniyor. Hal böyle olunca yağmur, çamur demeden soğuk havalarda ofis, ev ve işyerlerini bekleyen, cefakâr dostlarımızı köpekler soğuğu çok daha fazla hissediyor. Uzmanlar; kısa tüylü, kısa bacaklı küçük ırk köpeklerin soğuk havalarda daha çok üşüdüğünün ve daha dayanıksız olduğunun altını çiziyor. Bu nedenle eğer köpek bahçede bakılacaksa cins ve ırk seçimine dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çekiliyor.

Donma olaylarının çok soğuk havalarda özellikle köpeklerin bağlı olarak hareketsiz bırakılması sonucu oluştuğunu anlatan uzmanlar, serbest olan köpeklerin haraketli oldukları sürece vücut ısılarını koruyabileceklerini ancak yollarda buz çözücü olarak kullanılan tuz, magnezyum veya kalsiyum klorid gibi maddelerin köpeğin patilerinde tahrişe yol açabileceğinin de altını çiziyor. Kürkü kısa olan köpeklerin ve yavruların uzun süre dışarıda bırakılmaması gerektiğini anlatan uzmanlar, kış aylarında beslenme alışkanlıklarının da değişmesi gerektiğini belirtiyor.

Türkiye’nin ilk premium kedi – köpek maması Champion, aktif ve çalışan köpekler için ürettiği “Dana Etli Aktif ve Çalışan Köpek Maması” ile soğuk kış günlerinde sevimli dostlara ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini tek seferde sunuyor. “Büyük dostluklar iyi beslenmelidir” anlayışı ile sevimli dostlara en kaliteli ürünleri sunan premium Champion, yüksek kalitedeki hayvansal proteinleri zengin olan bu mama ile köpeklere tam ve dengeli beslenme sunarak onların genel sağlığını ve ideal vücut ağırlığını korumasına yardımcı oluyor.

İçindeki dana eti çeşitli tahıllar, hayvansal yağlar, kurutulmuş şeker pancarı, pirinç, hayvansal ve bitkisel protein ekstraktları, mayalar, aromalar, mineraller, antioksidanlar, koruyucular, vitaminler, schizochytrium limacinum, kondroitin sulfat, glukosamin, organik selenyum, organik çinko, yucca ekstraktı, biotin ile sahip olmasına yardım ediyor. Champion mamalar köpeklerin her zaman dinç ve enerjik kalmasını ve onunla geçireceğiniz keyifli anları daha fazla olması için çalışıyor.

Evcil hayvanların yaş, ırk ve boyutuna özel beslenme seçenekleri sunan Champion, kaliteli ve yüksek oranda hayvansal protein zenginliği ve yüksek biyodeğerliliği nedeniyle maksimum değerde protein sindirilebilirliği sağlar. Özel tane yapılı, sağlıklı ve kaliteli hammaddeleri, doğal ve kolay sindirilen olan Champion, kendine özgü tat ve kokusu ile evcil hayvanların en sağlıklı ve mutlu şekilde beslenmesini mümkün kılıyor. A, D, E ve B7 (Biotin) vitaminleri, çoklu doymamış yağ asitleri, linoleik asit (LA), demir (Fe), maya kaynaklı beta-glukan ile evcil hayvanlarınızı potansiyel sağlık sorunlarından koruyor. Champion mamaları, bütün dünyada insan gıdalarında bile yenilikçi olan organik selenyum ve organik mineraller içeriyor.